Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Field
gl: Campo

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Prev
gl: Ant

en: Effect
gl: Efecto

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
