Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Field
hu: Mező

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Prev
hu: Előző

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Effect
hu: Hatás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
