Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Field
hy: Դաշտ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Prev
hy: Նախորդ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
