Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Field
ku: خانە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Prev
ku: پێشوو

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
