Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Field
tr: Alan

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Prev
tr: Önceki

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Effect
tr: Etki

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
