Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Field
vi: Trường

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Prev
vi: Trước

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
