Imagefield Slideshow (2.0.6) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Field
lt: Laukelis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Effect
lt: Efektas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
