Imagefield Slideshow (2.0.6) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Field
uk: Поле

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Prev
uk: Попередній

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Effect
uk: Ефект

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
