Imagefield Slideshow (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Field
be: Поле

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Effect
be: Вынік

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
