Imagefield Slideshow (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
