Imagefield Slideshow (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Effect
ja: 効果

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
