Imagefield Slideshow (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Field
he: שדה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Effect
he: אפקט

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
