Imagefield Slideshow (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Effect
lv: Effekts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
