Imagefield Slideshow (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Original image
fr: Image originale

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Effect
fr: Effet

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
