ImageField Tokens (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: About
km: អំពី

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
km: អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​អាន​អេក្រង់​ ម៉ាស៊ីន​ស្វែង​រក​ ឬ​នៅ​ពេល​មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​ភាព​បាន​ ។

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
km: ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ នៅ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​សំកាំង​កណ្តុរ​នៅ​ពី​លើ​រូប​ភាព​ ។
