ImageField Tokens (3.2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image
lv: Attēls

en: About
lv: Par

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts
