ImageField Tokens (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Image
oc: Imatge

en: About
oc: A prepaus

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.
