ImageField Tokens (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: About
sk: Informácie o

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.
