ImageField Tokens (8.x-2.19) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: About
hu: Leírás

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg
