ImageField Tokens (8.x-2.19) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: About
nl: Over

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief
