ImageField Tokens (8.x-2.21) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: About
ca: Detalls

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, els cercadors o quan les imatges no es puguin carregar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Alternative text
ca: Text alternatiu
