ImageField Tokens (8.x-2.21) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Image
et: Pilt

en: About
et: Programmist

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst
