Image Field Zoom (3.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Original image
de: Originalbild

en: Toggle
de: Umschalten

en: Click
de: Klick

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil

en: Responsive image style: @responsive_image_style
de: Responsiver Bildstil: @responsive_image_style
