Image Field Zoom (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Toggle
fi: Valinta

en: Click
fi: Klikkaus

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli: @responsive_image_style
