Image Field Zoom (3.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pl: Styl responsywnego obrazu: @responsive_image_style
