Image Field Zoom (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ro: Stil de imagine adaptiv: @responsive_image_style
