Image Field Zoom (3.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Toggle
fr: Changer

en: Click
fr: Clic

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fr: Style d'image adaptatif : @responsive_image_style
