Image Field Zoom (3.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Toggle
hu: Kapcsolás

en: Click
hu: Kattintás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Responsive image style: @responsive_image_style
hu: Alkalmazkodó képstílus: @responsive_image_style

en: JQuery Zoom plugin detected in %path
hu: A JQuery Zoom bővítmény megtalálva %path útvonalon
