Image Field Zoom (3.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Original image
pt: Imagem original

en: Toggle
pt: Alternar

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagem

en: Responsive image style
pt: Estilo de imagem responsivo

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pt: Estilo de imagem responsivo: @responsive_image_style
