Image Field Zoom (3.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style
