Image Field Zoom (3.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Toggle
ru: Переключить

en: Click
ru: Клик

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения

en: Responsive image style
ru: Адаптивный стиль изображения

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ru: Адаптивный стиль изображения: @responsive_image_style
