Image Field Zoom (3.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Click
uk: Клац

en: Mouse Over
uk: Вказівник над

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Image Zoom
uk: Масштаб зображення

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Responsive image style
uk: Адаптивний стиль зображення

en: Responsive image style: @responsive_image_style
uk: Адаптивний стиль зображення: @responsive_image_style
