Image Field Zoom (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Toggle
vi: Bật/tắt

en: Click
vi: Nhấn

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image Zoom
vi: Phóng ảnh
