ImageLightbox (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Slide
ta: நழுவு

en: image
ta: படம்
