ImageLightbox (2.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: image
cs: obrázek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
