ImageLightbox (2.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Original image
hi: मूल छवि

en: image
hi: छवि

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
