ImageLightbox (2.1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: image
el: εικόνα

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
