ImageLightbox (2.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Original image
eu: Irudi originala

en: image
eu: irudia

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
