ImageLightbox (2.1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: image
jv: gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
