ImageLightbox (2.2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
