ImageLightbox (2.2.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: image
tr: imaj

en: Image title
tr: Resim başlığı

en: About
tr: Hakkında

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
