ImageLightbox (2.2.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Fade
fa: محو شدن

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
