ImageLightbox (2.2.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
