ImageLightbox (2.2.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Original image
et: Algne pilt

en: image
et: pilt

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
