ImageLightbox (2.2.5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: image
uk: зображення

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: About
uk: Про модуль

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
