ImageLightbox (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Original image
de: Originalbild

en: Fade
de: Überblenden

en: image
de: Bild

en: Image title
de: Bildtitel

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
