ImageLightbox (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: image
fi: kuva

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
