ImageLightbox (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: image
is: mynd
