ImageLightbox (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: image
ja: 画像

en: Image title
ja: 画像タイトル

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
