ImageLightbox (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: image
ku: وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
